Zilhicce Ayı Sene Sonu Duası – Cübbeli Ahmet Hoca

Zilhicce Ayı Sene Sonu Duası – Cübbeli Ahmet Hoca

Konu: Zilhicce Ayı Sene Sonu Duası – Cübbeli Ahmet Hoca

Selâmün aleyküm Zilhicce aynın bitişinde Hicri takvime göre sene sonudur. Önemli Amel ve ilim var, gerekli daha detaylı açıklamalar için sırayla aşağıya doğru yazımızı inceleyiniz.

Önemli Sene sonu Duası genel açıklaması ve bilgilendirme videosu izlemenizde fayda vardır.

Dergi veya Kitaptan Dua ile ilgili dokümanlar bilgiler

sene sonu duası

sene sonu duası 2

DUANIN ARAPÇA OKUNUŞU:
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve sallallâhu teâlâ alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem. Allâhümme mâ amiltuhu fî hazihisseneti mimma naheyteni anhu ve lem terdahu ve nesîtuhu ve lem tensehu ve halümte aleyye ba’de qudratike aukûbetî ve deavtenî ilettevbeti minhu ba’de cerâeti alâ ma’siyetik. Allâhümme feinnî estağfiruke minhu fağfirlî vemâ amiltu fîhi min amelin terdâhu veveadtenî aleyhissevab. Fe es-elükellâhümme yâ Kerîmu yâ Zel celali vel ikram. En teqbelehu minnî ve lâ teqda-a racâî minke ya Kerîm. Ve sallallâhu teâlâ alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem.

Sene Sonu Duası Video Açıklaması bilgilendirme

Açıklama: Video içeriği veya dergi veya kitaptan alınan görüntüler Dinisitem.com ait değildir zaten kaynağın alındığı yerlerdeki linklerden verilmiştir. Amacımız ALLAH C.C Rızası için daha fazla kişiye ulaşa bilmektir, İnşAllah Amel edenlerden olursunuz da bizde fayda görürüz 🙂 ALLAH C.C. Ümmeti Muhammed den Razı Olsun İnşAllah Amin.

Konu: Zilhicce Ayı Sene Sonu Duası – Cübbeli Ahmet Hoca

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ