Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır

Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır

Konu: Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır

 


Selâmün aleyküm

 

Konu anlatım sırası:

1-) Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır Demirlibahçe Buhara Derneği Youtube Kanalının Videolu Anlatımı.

 

1-) Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır hakkında Demirlibahçe Buhara Derneği Youtube Kanalının Videolu Anlatımı dikkatli bir şekilde izleyelim:

Anlatımı yapan: Yusuf Nusret Hoca efendi, Demirlibahçe Buhara Derneği Youtube Kanalı.

 

Hayırlı bir eş isteyen, evlenmek isteyenler bu yazıda bahsi geçen zikirleri bol bol yapmalıdır. Evlenmek mi istiyorsunuz?


Diyelim ki bugün günlerden pazartesi, evlenmek isteyen kişi 450 defa ” Lâ havle velâ kuvvete illâ billâh ” zikrini sayıya dikkat ederek çekmelidir. Her 100 defa bu zikri yaptıktan sonra “Aliyyil Azîm” demelidir. Pazartesi gününü bu şekilde tamamladıktan sonra salı gününe geçelim.


Salı günü de 450 defa “Hasbünallâhu ve ni’mel vekîl” zikri çekilmelidir. Buradaki en önemli husus, sayılar konusunda dikkatli olmaktır. Evlenmeye niyeti olan kişiler, inanarak ve karşılığını Allah’tan bekleyerek bu zikirleri her gün yapmalıdır.

Bir gün ilk verdiğimiz zikir, ikinci gün diğer zikir olarak her günü bu şekilde zikrederek geçirmelidir.

 

 

-ÖNEMLİ Not- Yanlış yazımlar olabilir Sorumluluk Kabul etmiyorum Videolu içeriği dikkatli izleyiniz dinleyiniz Amacımız Haber vermektir. Şapkalı harfler okunurken uzatılarak okunur eğer bilmiyorsanız araştırıp öğrenin.

 

 

***Sorumluluk Reddi Önemli** Bu site içi yapılan bütün paylaşımlarda ki çevirmelerin ve/veya okuma hatalarının ” Sorumluluklarını Kabul ETMİYORUM. “ Amaç haber vermektir.

 

 

 

Kaynak: Demirlibahçe Buhara Derneği Youtube Kanalı

– youtube.com/watch?v=D89s1F1-Qhg
– Video yükleyen dinisitem.com değildir.

Konu: Hayırlı Bir Eş İsteyen Bu Zikirlerle Meşgul Olmalıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ